Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mászott babátok? írnának...

Mikor mászott babátok? írnának azok akiknek viszonylag későn? Csak megnyugtatásnként

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, én voltam a 3. válaszoló.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! Kicsi fiam viszonylag későn kezdett el mászni,10,5 hós volt,12 hósan állt fel,és 14 hósan kezdett el egyedül menni.addig csak kapaszkodva,vagy a kezünket fogva,de azóta megy mint a meszes..
2009. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 12hosan kezdett mászni majd kb 2 hét mulva állt fel kislányom, előtte 1-1,5 honapig kuszott...minden ok, azota 15 hós és már magátol megtesz egy- egy métert sétálva maga.


Ne aggodj, ha a doki mindent rendben lát, akkor majd alakultok. Én is aggodtam, de nincs baj:)

2009. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11,5 hónaposan, de ezzel egyidőben föl is állt. Stabilan 16 hónaposan indult el. Nagy esés nem volt szerencsére.
2009. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kisfiam 7 hónapos korától kúszott, 10 hósan felállt és elindult kapaszkodva, viszont csak 11 hónaposan kezdett el mászni. Ezt csinálta 14.5 hónapos koráig, amikor is egyedül (kapaszkodás nélkül) felállt, majd 15 hónapos korában (1.5 hete) elindult, azaz megtette az első önálló lépéseket. Most 15.5 hónapos, már 14 lépést tesz egyedül (kb. 2.5 méter), és sokat gyakorol.
2009. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, megkérdezhetem, hogy a te babád mennyi idős, és hogy kúszik-e már?
2009. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!