Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Skorpió babák szülei! Milyen...

Skorpió babák szülei! Milyen tulajdonságokkal rendelkezik a babátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiacskám skorpió, két éves. Személyiségét tekintve a kezdetektől fogva eléggé akaratos és feszegeti a határokat MINDIG :) Ha nem az történik amit ő akar, akkor garantált a hiszti, de hát mondjuk én igyekszem ezt kordában tartani. Viszont egyáltalán nem irigy, nagyon jószívű kisfiú. Ha valami rosszat csinál, utána mindig jön puszit adni meg simogatni :) Nagyon kis barátságos gyerek kicsi kora óta. Sosem volt az a fajta, aki idegenekkel szemben visszahúzódó lenne. Nagyon ügyes, például gyönyörűen épít kockákból, és nagyon gyorsan tanul. Ha valamit egyszer megmutatok neki, azt onnantól kezdve tudja. Viszont ha valami nem sikerül elsőre, akkor hamar elveszíti a türelmét. Ez nem tudom, hogy a skorpió jegy miatt van-e, lehet, hogy tőlem örökölte, mert én is ilyen vagyok sajnos.
2009. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pici fiam 1 éves és szinte ugyanezt tudom elmondani róla nagy vonalakban amit az elöttem szóló :)

Nagyon mosolygós, barátságos baba, szereti a határokat feszegetni, türelmetlen lesz ha valami nem sikerül neki és hisztizik ha nem az van amit ő szeretne :)Olyan kis kutató, felfedező, mindent komolyan megfigyel , az idegenekkel is olyan, pár percig csak nézi őket és utána nyitott, mosolygós. Testvérével harcias, húzza a haját ha valami nem tetszik neki.

Nagyon "birtoklós", csak vele és senki mással az anya ne foglalkozzon :)

Hát igy hirtelen ennyi.

2009. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!