Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az átlagos pisimennyisé...

Mennyi az átlagos pisimennyiség egy 3-4 hósnál?

Figyelt kérdés
Az én fiamnak minden pelusa tele van pisivel, kb. 4 óránként cserélem. Nem tudom ez normális még? Mert hogy reggel dugig van az ok, de hogy nappal is minden pelus "nehéz"!?
2009. nov. 14. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a baj ha nem lenne pisis pelus napi 6-7alkalommal. Lányomnak volt amikor 10-15pelus ment el csak pisire... Attól is függ mennyit eszik, ha többet kap cicit vagy tápszert, jó étkű, akkor több a pisi is. Ne aggódj, nincs baj ezzel.
2009. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hós, és szintén tele vannak a pelusai. 3-4 óránként cserélem evések előtt, néha után. Teljesen rendben van.:) Éjjel én sem cserélem, nem keltem föl ezzel, és ezektől a mai pelusoktól nem lesz pipis a popó, nem csípi ki.
2009. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oké hogy minden pelus pisis, csak azt gondoltam nem mindegy mennyire. Mert nekünk dugig van mindegyik pelus, amit legalább 3-4 pisiadagnak gondolok.
2009. nov. 14. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos jele annak, hogy eleget eszik:) (Náluk még nem a kaki jelzi ezt...)
2009. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam most lesz 4 hónapos. Elég sok pisis pelus van. Éjjel nem cserélek, reggelre mindig tele van és napközben is 3-4x tele teszi annyira, hogy nehéz legyen. Szerintem normális. Nálunk a kakival vannak inkább gondok, mert ritkán van, de akkor még a háta közepe is kakis. Volt, hogy 10-12 napig nem volt kaki, hívtam a dokit, hogy normális e, azt mondta ha nem fája a hasa akkor teljesen jól van. Ha látom, hogy nem érzi jól magát ingereljem hőmérővel vagy adjak neki kamilla teát. Néhányszor adtam neki teát és az meg is hozta az eredményt.

2009. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Nekünk is kaki gondunk van, mint az előttem szólónak. Az enyém 5 max.6 napra kakil, vegyesen eszik, 3 hós. Eleinte nagyon ideges voltam e miatt, de a doki nekem is azt mondta, mint neked. Azóta picikét jobban viselem. Neki sem fáj semmilye, kiegyensúlyozott, viszont kaki napon kétszer tele teszi a pelust.:)))
2009. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!