Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos gyerekem sokszor...

6hónapos gyerekem sokszor ébred éjszaka, ezt már elfogadtam, de nem engedi visszatenni magát a kiságyba. Amint beleteszem felébred. Szerintetek mit egyek, hogy ez megszünnjön? .

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy kegyetlenül hangzik de nekem más nem jött be. Amikor már álmos de nem akar aludni, belerakom a kiságyba, hagyom sírni 10-15 percet, utána bemegyek hasra fektetem belerakom a szájába a cumit és elkezdem simogatni a hátát. 5 perc alatt elalszik.
2009. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hósom csinálta ezt, volt hogy órákig nem sikerült az ágyába raknom mert felkelt és sírt.Még néha most is van igy de már ritkábban.Én azt csináltam hogy inkább ültem vele még plusz fél órát és amikor már tutibiztos voltam hogy alszik akkor raktam be és még utána ott áltam picit az ágyánál.Persze ez sem válik be mindig és minden babánál.
2009. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki! Menj be hozzá, simogassad, de ne vedd ki semmiképpen és mindíg ugyanúgy járj el a visszaaltatást illetően. Lányom 8 hónaposan csinálta ezt, 4hónapos korától nem kelt enni éjjel, de 6 hónapos korától kelt éjjel. Eleinte kétszer, aztán négyszer, mindíg nagyon sírt, kivettem megnyugtattam, néha rajtam elaludt és mikor vissza akartam tenni kezdte előről. Már hulla voltam mikor elszántam magam... Sírt éjjel, bementem, simogattam. Ha felkelt,felállt, visszafektettem, de nem vettem ki. Három nap után rájött hogy nem fogom kivenni, és egy hét után már nem kelt éjjel. Volt amikor hallottam hogy mászkál és tornázik a kiságyban, de visszaaludt magától. Azóta nincs gond. Néha a foga miatt kel, de akkor is elég a simogatás.
2009. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!