Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám már 2 apja...

8 hónapos babám már 2 apja alig eszik?

Figyelt kérdés

Reggel tápot szoktunk, délben főzeléket, 4-kor tápot és este is. Közben kap gyümölcsöt. 2 napja nem hajlandó elfogadni a tápot, rángatja a fejét és sír. A főzelék eddig még lement. Ma reggel sem evett semmit, próbáltam a főzit, de az sem kellett neki. Különben jó a kedve, játszik.

2 foga van alul, nem látom, hogy az ínye duzzadt lenne..

Szerintetek?


2009. nov. 14. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én is most tettem fel ezt a kérdést én a fogra tippelek nekünk már négy kint van de nem eszik napok óta tippet nem tudok adni csak azért írtam neked,hogy nyugtassalak más is van ilyen helyzetben mostanság.Éppen most próbálok higgadni, mert most sem ette meg a reggelit,türelem!De én azon gondlokozom hétfőn elviszem az orvoshoz nem tudom mit csinál vele, de jobbat nem tudok
2009. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is el vagyok keseredve, különben nálunk havonta rájön ez, kb. 4 hós kora óta. Eddig 1-2 nap alatt rendbe jött, remélem ma már fog enni. Egyszerűen nem tudok rájönni az okára!
2009. nov. 14. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

én most próbáltam ki raktam a tápszerbe kakaóport és megette eddig is kapott már kakaós dolgot szval ha már a te babád is kapott már valmait amibe volt csoki ,akkor próbáld ki, de én kezdek rájönni tőlem a védőnő kérdezte,hogy elfogadja-e a kanalat mivel jön a foga eddig nem volt baj ,de most kezdődik,hogy nem fogja elfogadni a kanalat

ja bocsi előző voltam/sorstárs:-)

2009. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem kapott kakaót.. A kanalat eddig elfogadta, remélem ma is elfogja.. Olyan, mintha a táp íze nem tetszene neki. Táp kanállal sem kell neki, meg pohárból sem.
2009. nov. 14. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, de érdekes módon csak a főzeléket utasítja el, a gyümölcsből, tejpépből nem sokat, de eszik.Eddig imádott minden zöldséget. Remélem, a foga miatt van.
2009. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!