Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges lenne ez?

Lehetseges lenne ez?

Figyelt kérdés
6 honapos a babam lassan es 7 hetes kora ota nem szoptatom.Sok tejem volt de elment egyik naprol a masikra.Most hogy keszultem furodni es levettem a melltartom valahogy ugy ertem a mellemhez es kicsordult egy csepp tej.Megneztem a masikat abbol is.Aztan erdekelt es megneztem hogy mintha fejtem volna.Es mindegyikbol jott par csepp.Vissza jonne a tejem?Hogy lehetseges ez?Anno teljesen elment 1 csepp sem jott ki belole.Tanacs?
2009. nov. 13. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd mellre a babát, ha elfogadja még a cicit, szerintem visszahozhatja a tejed. Ha nem kell neki, akkor a kérdés el is dőlt. Amúgy fogalmam sincs mitől lehet..
2009. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászod, én ugy tudom,ez valami hormonális gond és nem természetes ennyi idő után. A melled sem fogja elfogadni, próbáld ki. Kérdezd meg a dokid.
2009. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körülbelül 40 nap az, mire az utolsó szoptatástól számítva teljesen elapad a tej. Ez inkább valamiféle hormonális dolog lesz, de én biztos megpróbálnám megkínálni a babát, bár elképzelhető, hogy nem fog kérni belőle, nem akar már érte megdolgozni. Szerintem is kérdezd meg a védőnőt vagy a gyerekorvost erről.
2009. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2009. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!