Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy keressek babysittert?

Hogy keressek babysittert?

Figyelt kérdés
Egy csomó elintézni valóm van, ahova nem vihetem a gyereket. Nagymamákra nem számíthatok. Sajnos nem tudok senkit a környéken, aki vállal ilyet, és megbízható. Már gondolkodtam rajta, hogy kiteszek egy hirdetést a boltnál. De ha jelentkezik valaki, akkor is hogy bízhatok benne? Hogy engedjek be egy idegent a lakásomba, és hagyjam ott a szemem fényével? Aki fogadott babysittert, hogy informálta le? Próbáltam a neten a babysitter közvetítőket, de erre a környékre 0 találatot írt ki.
2009. nov. 13. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hol laksz? én szivesen elvállalom :) szeretem a gyerekeket,4 tesóm van...
2009. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A helyi hirdetőújságban adj fel egy hirdetést.
2009. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
feladhatsz hirdetést és kérj referenciát az illető előző/jelenlegi munkahelyétől.ma már iwiwen is sokszor utána tudsz nézni embereknek és mindenképpen csinálj vele személyesen egy interjút, ha valami nem stimmel azt úgyis megérzed majd.
2009. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Ne babysittert keress, hanem óvónőt, vagy bölcsis nénit. Azok tuti megbízhatóak szerintem. Biztos van a környéken nyugdíjas pedagógus, kérdezd meg az ovikban.
2009. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én idegent semmiképpen nem engednék be, se a gyerek, se a lakás miatt. Csak olyat, akit jóismerős ajánl. Esetleg a helyi óvodába bemenni megkérdezni, lehet, hogy a pénz jól jön az óvónőknek vagy a dadáknak. Szülőtárs sincs, akivel beszélgetni szoktál játszótéren(?) és befogadná a gyereket? Védőnő nem tud ajánlani? Mennyi idős a kicsi és hol laktok?
2009. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én meggondolnám hogy biztos nem vihetem e magammal
2009. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Anno valameylik babas oldalon adtam fel hirdetest,ugy talaltak meg.Megbeszeltunk egy talalkozot,ilyenkor kiderult rogton hogyan viszunyolunk egymashoz a kis nem lannyal(remekul ment,de nekem mar akkor nem az elso volt),lefenymasoltak a szemelyimet,elbeszelgettunk(elmondtak az elvarasaikat,napirendet,etetest,stb,penzt).Masodik alkalommal kozosen toltottunk el egy delelottot,megmutatta anyuka a kornyeket, otthon, egyedul hagyott minket a szobaban,mikozben a konyhaban tett-vett.Termeszetesen ezt mar illik kifizetni.

Harmadik alkalommal mar egyedul voltunk :-)


Mivel vedono szakra jartam,igy tudnam ajanlani a foiskola hirdeto tablajat is ,mivel nem folyamatos babysittert keresel.

2009. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Iszkaszentgyörgyön. Mindenképp jó lenne helyit, mert nem akarom még a buszjegyet/benzint is én fizetni neki, ha egyáltalán hajlandó idejönni. A védőnőt kérdeztem, azt mondta nem tud senkit, meg adjam be a családi napközibe. De jobb lenne, ha inkább ide jönne valaki, mert akkor nem kéne beszoktatni. Meg most bárányhimlő járvány is van a faluban, meg jön az influenza is. Szóval jobban örülnék, ha nem lenne közösségben.

Igazából a legfőbb indok az, hogy terhes vagyok. Egy csomó vizsgálatra kell mennem, eddig vittem magammal, de egyre nehezebben viseli. Jó lenne, ha inkább itthon tudnám hagyni. Jövő héten pl. az Infeklológiára kell mennem, mert kitalálták, hogy toxoplazmás vagyok, most meg mégsem? De azért ott kell ülnöm a kórházban fél napot. Na, oda nem akarnám elvinni. Na, meg szeretnénk apás szülés is. Jó lenne, ha lenne valaki, akit fel tudnék hívni akár éjszaka is, hogy jöjjön el a gyerekre vigyázni, amíg szülünk.

Az óvodába bemegyek megkérdezni, ez jó ötlet. Köszi.

2009. nov. 13. 22:19
 9/12 A kérdező kommentje:
1,5 éves.
2009. nov. 13. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok.sajnos én pécsi de remélem találsz valakit aki vigyáz a kicsidre!sok szerencsét :)
2009. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!