Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogobella light gyümölcs...

Jogobella light gyümölcs joghúrtot adhatok a 7és fél hónapos babámnak? Ha nem, akkor melyiket próbáljam adni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sima, natúr joghurtot adj a babának. Esetleg gyümölccsel turmixold össze neki.
2009. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
1 éves korig semmit, utána előszőr túrót, ha azt bírja, akkor natúr joghurtot.
2009. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én adtam de nem lightot semmi baja amúgy védőnő nekünk azt mondta hogy lehet adni(mi tápszeresek voltunk 4 hótól táplálunk hozzá
2009. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak én is 7,5hónapos korától adom a túrót és natúr joghurtot, általában gyümölcsel. Danon actíviát vettem először,natúrt, majd édesfehéret amit imád. Amúgy 8hónapos kortól javasolt ezen termékek adása, a sajttal együtt, az egy éves korhatárhoz a tej tartozik.
2009. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak az Ő számára bébijoghurtok.De az nem igaz,hogy csak 1 éves kora után lehet adni tejtermékeket!Kiskönyvben is benne van,hogy 7 hónapos kortól lehet túrót,sajtot adni,natúr joghurtot is!Én már adtam,és tejet is!!!Semmi baja,sőt imádja!
2009. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam a natúr joghurtot és nem eszi meg. Viszont ettem a gyümis jogobellát és csak picit tettem a szájába, aztán pedig kérte, nyitotta a száját. Ma vettem a Danett vaniliás,csokis,mogyorós és pisztácia ízesítésűt ne is adjam neki oda?, ha elméletileg csak natúrt ehetne. Most mit csináljak??? Néztem a baba pudingot és, ha jól láttam(nem volt nálam szemüveg) ugyanúgy tartalmaz tejet? Vagy nem?
2009. nov. 14. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Pont a legrosszabakat választotad.Én 7 hosan keztem el adni joghurtot,Danone natur joghurt tettem bele banánt,probáld meg elöbb simába teszel gyümit ha nem szereti akor athasz barackost,meggyest.Álitolag azért nem ajáják a gyümölcsösöket mert cukor van bene,de szerintem nem lessz semi baja nyugotan athasz csak ne a legolcsobat és ne ilyen pisztáciást.Remélem segitettem.
2009. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak natúrt adj neki, és ahogy előttem írták, tegyél bele a kedvenc gyümölcséből. Először a gyümölcs több legyen benne. Nem a tejtartalom miatt nem javasolják, hanem az ízesített joghurtok nagyon sok adalékanyagot tartalmaznak, míg a natúr nem. Nem is azonos a tejjel, mert beoltják joghurt kultúrával, így más az összetétele mire mi megesszük, ezért is szabad a túrót és a natúr joghurtot, na meg a sajtot adni korábban mint a tejet. Na de ezt elég hosszú lenne leírni és elmondani... A lényeg, hogy natúrt adj és ne csokisat,mogyorósat,pisztáciásat stb.
2009. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
OK!! Köszi a sok segítséget! Meg próbálom a natúrt gyümivel.
2009. nov. 14. 11:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem mindegy hogy puding vagy joghurt amit te itt felsoroltál pisztáciás meg ilyesmi az puding nem joghurt.
2009. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!