Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok hirtedni vagy venni...

Szoktatok hirtedni vagy venni baba cuccokat teszveszen vagy veterán, ujszülöttre ripegőt vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
milyen gyakran vásároltok teszveszen meg veterán ilyen dolgokat?
2009. nov. 13. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg mindent vásároltam a babámnak, és adtam is el. Nagyon szép új vagy újszerű rucikat is ki lehet fogni, de azt sem bántam meg ami rosszabb minőségű volt, mert legalább nem kell sajnálgatom ha leeszi, vagy kikoptatja .
2009. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én hirdetek és vásárlok is onnan. Ruhákat nem, azt megoldom turiból, inkább játékokat, vagy pl. vettem már babakocsit is, újat.
2009. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam teszveszen, rengeteg mindent vettem már, nagyon rá lehet kattanni. Arra azért figyelek, hogy csak az igazán jó és olcsó vételeket nézem, max. 100-150 forintot adok egy ruháért, igazából nem létszükség, de jó, ha vannak. És csak Bp-it nézek, ahová el tudunk menni (pl. férjem munkából jövet elugrik érte). Szuper rucikat vettem már és adtam is el csomót.
2009. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!