Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hoztátok helyre a baba...

Hogy hoztátok helyre a baba popsiját?

Figyelt kérdés
Van egy kis szájpenésze,amit kezelek neki,rózsamézzel.A szájpenész miatt a feneke piros,már próbálkoztam sudocremmel,sem hozta bephantennel,de egyik sem hozta helyre:( gyerekorvosunk javaslatára azt is bekenem neki rózsamézzel,de 3napja alkalmazzuk még semmi:(
2009. nov. 13. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Pelustól nem lehet? Vannak direkt ilyen "illattalan" szimpla pelusok, az érzékenyebb bőrű babáknak. Meg pár nap alatt semmi se hoz eredményt, min. 1 hét, és akkor lehet látni valami változást...

2009. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam popsija piros volt én neogranormon kenőcsőt használtam,és mindig bevált...
2009. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk a kamillás lemosás és a Gabi hintőpor jött be.
2009. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
BioBaby popsikrém. A forgalmazó honlapján www.biobaby.hu oldalon tájékozódhatsz. Olvass el mindent, megéri! Jobbulást a babának!
2009. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Pampers használunk nála az aloe verast.Most liberot veszek majd neki.
2009. nov. 13. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak az vált be, hogy napközben hintőpor(abból is csak a Hexacloridos), este fürdés után Sudocrem. Minden másra piros maradt:(
2009. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irass fel a dokival boraxos popsikenőcsöt. Én felváltva kentem vékonyan jól bemaszírozva a sudocrémet, majd következő alkalommal a boraxos krémet. A popsitörlőket elfelejtettem és helyette kamillateával töröltem át minden peluscserénél. Egy hét alatt szép lett a popója.
2009. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél hogy mindig legyen othol aloe vera virág,aztán ha szükség van rá ,akkor csak törsz és bekened a popsiját vele,18 hos kislányomnál mái napig alkalmazom.
2009. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi elvittük bőrgyógyászhoz, és ő mondott egy krémet, ami 2-3 nap alatt helyrehozta. azóta mindig van otthon. Antiszeptikum a neve, a patikában recept nélkül kapható. Kis tégelyben adják, ők keverik. Csak a piros területre szabad kenni, ahol egészséges, oda más kenj.
2009. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!