Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állt fel először a...

Hogyan állt fel először a babátok? Mibe kapaszkodott, hogyan gyakorolta?

Figyelt kérdés
Az enyém a babatornáztatóba kapaszkodik, de csak akkor tud felállni, ha lefogom neki, mert különben magára húzza. Így meg nem játszik már vele egyedül, mert folyton fel akar állni, de nem ülhetek mellette egész nap. Hogyan segítsek neki, hogy gyakorolja egyedül is?
2009. nov. 13. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiságy rácsába kapaszkodva állt fel, 6 hónapos és 1 hetes volt.
2009. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 7 hónaposan állt fel először a kiságyba.Vettünk neki járókát,körbepárnáztam hogy ha elesik is ne üsse meg magát.Most 8 hónapos és egyfolytában állna ő is.Szerintem ha leveszed a kiságyat a legalsó fokozatra,akkor a rácsokba tud kapaszkodni,tudja gyakorolni az állást.Én most a bébikompon gondolkodok hogy vegyek e,mert ha ennyire akar állni talán abba ellenne jobban akár körülöttem is.
2009. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hósan épp itt írogattam az oldalon. Egyszer csak a fiam idemászott, felkapaszkodott az ágy szélébe és felállt. :) Utána már rácsos ágyban, asztalban, stb., szóval mindenhol produkálta magát.
2009. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 7,5 hónapos volt,a kiságyban állt fel először kíváncsiságból.

A bátyja filmet nézett mellette laptopon,és ő ülve nem látott ki:)


Segíteni nagyon nem tudsz,szerintem.

Magától csak akkor fog felállni bárhol megkapaszkodva,ha már elég erős a lába

2009. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!