Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszitek észre ha már...

Hogyan veszitek észre ha már valamelyik játékot túlnövi? (pl csörgők rágókák meddig valók nekik) És akkor elteszitek végleg vagy még előhagyjátok egy ideig? Mik váltják ezeket? Honnan tudom hogy elég e a játék ami van?

Figyelt kérdés
8 hós lesz
2009. nov. 12. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

látni fogod rajta - ha azokkal már nem játszik, nem veszi kézbe, nem köti le, akkor lejárt az idejük

azt is látod, hogy elvan-e a játékaival, vagy szöszöl egy darabig, majd unatkozva nyöszörögni kezd, utánad mászik stb - na akkor ideje beújítani valamit, ami a korának megfelelő

esetleg a háztartásból valami érdekeset befogni játéknak - pl a fiam most imád fakanállal műanyag tányér hátulján dobolni, jobban leköti, mint bármilyen másik csörgő-börgő-villogó játék

2009. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nektek mennyi játékotok van és milyen fajták?(télapóra kap egy csészerakosgatóst,karácsonyra kap szobahintát,kompot,3 funkciós zenélő bohócot,készségfejlesztő sokoldalú fajátékot,könyvet,hangszerszettet(xilofon,dob,stb)és egy zenélő tanuló valamit,de nem akarom odaadni egyszerre mindet viszont nem tudom elég e ennyi legalább 1 éves koráig)
2009. nov. 12. 19:51
 3/3 A kérdező kommentje:
mert a játszószőnyeget és most a pihenőszéket észrevettem hogy lejártak csak az apró mütyüröket nem tudom
2009. nov. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!