Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betegek vagytok, hogyan...

Ha betegek vagytok, hogyan oldjatok meg, hogy lehetoleg ne kapja el a pici?

Figyelt kérdés
10 hos kisfiam nathas lett, masnapra en is beteg lettem es apa is persze. Most a kisfiam mar jobban van de en meg mindig eleg rosszul vagyok, natha, torokfajas. Igyekszem nem olelgetni es puszilgatni annyit mint szoktam, de o csak jon es bujik hozzam....mintha erezne, hogy nem vagyok jol. Visszakaphatja tolem ujra a bacikat? vagy o mar immunis?
2009. nov. 12. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Már szerintem nem kapja el
2009. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ugyanebben a cipőben járunk. 4 hónapos kisfiam a mult héten volt náthás, már kilábalt szerencsére. Most meg én vagyok annyira náthás hogy csak na, és köhögök is. Remélem nem kapja el, igyekszem nem puszilgatni annyit, meg ha nem muszáj nem hajolok túl közel (persze ez nem mindig megoldható...)
2009. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!