Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítsek főzelékeket 1...

Hogy készítsek főzelékeket 1 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Nos, sajnos nem tudok főzni, de kisfiamnak (most lett 1 éves, eddig jobbára a bébiételeket részesítette előnyben) feltétlenül szeretnék fini kajákat, főzelékeket készítgetni. tudnátok ajánlani, írni nekem recepteket, vagy csak ötleteket adni? És esetleg még annyit, hogy tízóraira és uzsira mit ajánlotok? :)
2009. nov. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1 eves gyereknek ugyanazt kellene mar ennie, amit ti esztek a ferjeddel.

Te mit ebedelsz? Add neki is ugyanazt.

A mindmegette.hu oldalan rengeteg recept van, tanuld meg oket fozni! Most milye fincsi recepteket irjunk neked, ha nem tudod elkesziteni?

Fozeleket rettento konnyu fozni, nezegesd az oldalt amit irtam, es probalkozz, nem nehez!

Uzsira es delelott pedig gyumolcs, vagy szendvics, felvagott, sajt...stb. Te nem eszel amugy semmit? Mert a kicsinek ugyanaz kell mar, mint neked!

2009. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eszem! :) A párom nem szereti a főzelékeket és ezért nem is tudom őket elkészíteni. Nem akarom, hogy a kis drágám is ilyen válogatós legyen. A darabos ételeket még nagyon lassan eszegeti, ha kenyér katonákat kap pl. tízóraira, eltelik vele vagy 1 óra, mig annyit eszik, amennyvel kb. jóllakik. Valami pépesebb állagú uzsira, tízóraira gondoltam. A túrókrémen kívül, mert azt szokott kapni.
2009. nov. 12. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

kicsit kevesbe szigoruan hozzaallva:

nem nehez elkesziteni pl spagettit daralthussal, paradicsomszosszal, pici sajt a tetejere es ha osszetorod a babad is szeretni fogja. vagy pl sult/fott husok+krumpli pure+valamilyen szosz(alma, meggy, csipkebogyo, uborka, sajt, paradicsom stb), rakottkrumpli, rizi-bizi. leirni is rengeteg, szerintem jo, ha van kedved hozza, mert netrol sok mindent lehet olvasni. jo kiserletezgetest!

2009. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, elfelejtettem a spenot fozeleket, borso+tojas
2009. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!