Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 8 hónapos babád napiren...

Milyen 8 hónapos babád napirendje?

Figyelt kérdés

Mennyit alszik egy nap,mit eszik,hányszor?Éjszaka alszik?

Köszönöm!


2009. nov. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel 6 körül ébred, 7-kor tápszer mert már nincs tejem. 11 körül gyümölcs, utána alvás 1-1,5 óra, felkel még játszik, 13-13:30 körül ebéd főzelék. 15-16 óra körül alszik. Utána tejpép vagy gyümölcs, esetleg egy Túró Rudi. Estig játszik, 19-kor fürdés, utána tápszer. Még 21-ig elvan és utána alszik. Éjszaka 3-szor ébred de nem éhes. Kap teát, visszaalszik.
2009. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom van.Reggel 7,fél 8 fele ébred.Játszik kicsit eszik valami gyümit utána 2-3óra múlva alszik másfél órát.Felkell utána séta,játszás, evés.Általába keveset eszik mindenből.Már megy szóval állandóan megy valaki utána,mert szereti a fejét bevágni valahova.Igazából 3-4óránként alszik picit.Este fürdés fél 7 fele tejpép és fél 9 körül alvás.Nagyon-nagyon rossz alvó.Éjszaka kb 5x kell,de ez a legkevesebb.Cicin nem mindig alszik vissza:S
2009. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggel fél 7 körül ébred, tápszert eszik. utána elvan a kompban, szőnyegen.

9 órakor tízóraira eszik joghurtot, vagy párizsit kenyérbéllel vagy tejpépet, fél 10-10 fele elalszik.

Fél 12-12-kor ébred, ha délig nem ébred meg /ez ritka/ akkor ébresztem, utána ebédel, levesekből vagy főzelékekbők ugyanazt eszi amit mi, ritkán főzök neki már külön. Miután ebédelt kimegyünk a levegőre.

Fél 15-kor alvás fél 16-16 óráig, utána uzsi, túró gyümölccsel, sütőtök vagy joghurt gyümölccsel.

Fél 19-19-kor van fürdés, addig játszunk, utána eszik tápszert és alvás.

Mostanában éjjel 1x megébred, nemrég jött ki a foga, addig tudtam hogy azért, most nem tudom. Kap teát és vissza alszik. Van hogy 2x ébred meg :(

2009. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Csak az én gyerkőcöm eszik ilyen keveset?Elképesztő...

2009. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
REggel 8-9 között kel, akkor kap cicit. Játék a konyhában, míg én főzök. Utána tízórai és 11 körül alszik vagy fél órát, vagy másfelet. :) Nem tudom mitől függ ez. Fél egykor ebéd (valami főzi), utána levegőzés. Fél négy körül alszik cicin egyet. Ez is változó mennyit. Játék jön, na meg apa, ha hamar szabadul. :) /-kor vacsi (gabonás gyümlölcs), 7-től fürdés, majd kilencig hancúrozás az ágyban, utána alvás. Elöszőr a saját ágyában, majd az első ébredés után átkerül hozzánk, ahol is átalussza az éjszakát.
2009. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!