Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok meg a kicsitek...

Mivel mossátok meg a kicsitek kezét?

Figyelt kérdés
Evés előtt, után, vagy ha éppen táncot lejtett a szemetesvödörrel? Felnőtt szappannal? Külön van neki kézmosó/gyerekszappan? Fürdetőkrémmel??
2009. nov. 12. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Evés előtt, és akkor ha valami koszosabb dolgot művelt. Mostanában pl. el sem lehet rángatni a kuka mellől, ki akar pakolni belőle. Na, olyankor alaposan csutakolom a kis mancsait. 10 hónapos a lányom, sima, folyékony szappannal szoktam megmosni neki a kezét.
2009. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén, vagy folyékony szappannal, vagy törlőkendővel tisztitom meg a kezét.
2009. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém 11 hónapos, ha csak kajás, akkor törlőkendő, ha kukázik vagy fogdossa a babakocsi kerekét vagy cipőtalpat nyalogat vagy...(még sorolhatnám, miket bír csinálni) akkor folyékony szappan, amit mi is használunk.
2009. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy babaszappant és picit szappanozok, vizezek egy kis törölközőt, így törlöm át a kezeit.
2009. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk imád pancsolni, legtöbbször kézmosás után akár át is öltözhetnénk. Én is sima folyékony szappannal mosom, csak láttam boltban gyerekkézmosókat, bár gondolom, ez is csak egy lehúzás. Meg nem néztem, de nem lehet, h esetleg nem szárít annyira?
2009. nov. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!