Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maltofer cseppekről vélemény...

Maltofer cseppekről vélemény és tapasztalat?

Figyelt kérdés
5 hónapos csak anyatejes babámnak adnám, hogy többet cicizzen. ( bár enélkül is elég neki a tej, szerintem)
2009. nov. 12. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az osszefugges egy vaskeszitmeny es a cicizes kozott?
2009. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a gyerekorvos ajánlotta, hogy ez egy kicsit étvágyat növel, mivel csak 70-80grammokat hízik a babám.
2009. nov. 12. 15:42
 3/8 anonim válasza:
Szia,nekünk vashiányra irták fel de székrekedést okozott a picimnek.
2009. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a babám f.sott tőle,szintén vashiányra kapta.Az étvágya maradt ugyanolyan rossz:)
2009. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi vérszegénységre kaptuk és nem evett jobban ezalatt, pedig vagy 3 hónapig kapta. A széklete fekete lett és mindent összefogott a csepp...egy tortúra volt.
2009. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsánat!

hogyan lehet tudni hogy vashíányos a baba?

csak mert én mindíg is az voltam, lehet a babám is az?

ő eszik rendesen sokszor kevesett.

2009. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vérvétel kell hozzá.Gyanúi:súlymegállás,étvágytalanság,sápadtság,esetleg nyirkos tenyér-talp
2009. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babáim vérszegények egy kicsit, az egyikük (három közül) jobban. Ezért az orvos felírta a maltofert, de olyan hasfájásuk lett, ami még 3 hónapos korukig se volt soha. Pedig először csak 3 cseppet adtam nekik, próbának. Másnap is csak annyit, aztán rájöttem ettől fáj a hasuk, többet nem is adtam. Helyette kaptak béres cseppet, és ettől rendbe is jött az étvágya,azóta ő eszik a legtöbbet.
2009. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!