Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok vacsira 1 éves...

Mit adtok vacsira 1 éves babátoknak? Már nem tudom kitalálni. Mindig csak főzit kap úgy veszem észre unja már. Még szopik is.

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az enyém még csak 11 hónapos, és sajna ő csak 3 hónapig szopott, addig volt tejem.


Ma ebédre főzeléket kapott hússal, uzsonnára egy joghurtot, vacsorára egy szelet kenyér belsejét vajjal, csirkemell sonkával és sajttal. Másfél óra múlva egy dl táspzeren elaludt fürdés után.


Én mostanában többször adok neki hideget este, mert szerintem ő is ráúnt a főzelékekre. Tehát vagy májkrémes kenyér, vagy vajas kalács, vagy szendvics, vagy tejpép (és a végén alvás előtt mindig kis tápszer, legtöbbször egy, másfél dl-nél bealszik rajta).

2009. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szintén főzeléket adtam vacsira a kisfiamnak, de 1 éves koráig már Ő is megunta.

Azóta ezeket kapja: májkrémes kenyér, kalács, ma rántott halrudakat evett kenyérrel, parizeres kenyér, rántotta, virsli, .... ha semmit nem akar enni, akkor kap tejpépet, ez kb hetente-kéthetente 1x fordul elő.

2009. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig azt eszi, amit mi, és a vacsora is az, ami az ebéd volt. Utána jött még elalvás előtt a cici.
2009. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi általában 6-fél 7 körül vacsizunk télen,azt eszi amit mi.

Pl.egy fél szelet vajas kenyeret,sonkával.

Később fél 9 körül,ha látom,hogy már fárad,akkor kapja meg a 2 deci tápszerét,és megy aludni

2009. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!