Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki naponta 2-3 órát...

Itt mindenki naponta 2-3 órát sétál a babájával?

Figyelt kérdés
nem a mostani esős időkre gondolok
2009. nov. 11. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az üzlet kb 5 percre van, reggel oda-vissza annyit megyünk. Délután pedig kimegyünk, akkor csak sétálni, cél nélkül, kb fél órát. Mikor jobb volt az idő, mindennap mentünk játszótérre, de most ha nem esik az eső, akkor se viszem, kész sártenger így.
2009. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, én "csak" 1,5-2 órát. Későn indul a napunk, ugyanis a kisasszony 10-ig alszik! Mi csak ebéd után sétálunk.
2009. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

13 hós a lányom, most kezdett el önállóan járni, mér ne mtudim babakocsiba beletuszkolni, pedig azzal kb 2x1 órát sétáltunk minden nap.


de mostmár önálllóan akar, persze hamar elfárad.

amíg nem jött be ez a lucskos vacak idő, addig délelőtt a boltig sétáltunk el, ez kb fél óra la levegőn.

délutánonként nagyobbat mentünk, kb 1-1,5 órát, ennek egy részét azért kézben töltötte.


ebben a dzsuvában viszont kb fél órát vagyunk kint, néha 2x naponta.

addigra teljesen elázik, meg neki sincs annyira kedve a lucsokban csámborogni :(

2009. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én hetente 5x viszem le (a maradék két nap esős vagy lusta vagyok). Ilyenkor kb. 1 órát sétálgatunk. Hozzáteszem, 4.-en lakunk lift nélkül, és a férjem sokat dolgozik, szóval elég macerás a sétáltatás.
2009. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egész nap szakadt az eső ma nem vittem ki a gyereket. 8 hós
2009. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az enyém 7 hónapos, utálja a babakocsit, ezért csak annyi van, hogy felöltöztetem jól, és az erkélyre megyünk ki. nekünk ennyi jutott. veszek valami jó kis háti hordozót, majd azzal megoldódik. kicsit szégyellem, de ez van. az amúgy tündéri babám egyszerűen óriási hisztit csap, ha a babakocsiról van szó.
2009. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Engem le fognak szavazni... Én két kezemen meg tudom számolni hányszor vittem a babámat kifejezetten csak sétálni. Akkor megyünk ki ha valami dolgunk van és ez persze nincs mindennap. Nyáron kimentünk mindennap a kertbe de október óta nem.
2009. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

9 hós

2009. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16:34-es vagyok, elfelejtettem: 5 hós a baba, tehát csak én sétálok, ő még nem :)))
2009. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen.én igen,3 óra az mondjuk sok,de 2 órát igen,vidéken lakom,de látom,hogy mennyire szereti 10 hós babám ha lát ezt azt,kutyák,macskák nénik,autók.érdeklődve figyeli őket,és nekem is kell a mozgás.most biztos azt mondják sokan,hogy hú de rá érek,az ember arra ér rá amire időt szakít.nekem fontosabb,hogy sétálni vigyem a babám mint hogy elmosogassak,vagy ablakot pucoljak.nálam sincs kosz,mert mindent megtudok még emellett is csinálni.
2009. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!