Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy mindig csuklik,...

Normális, hogy mindig csuklik, ha nevet?

Figyelt kérdés
8 hósom, mióta úgy igaziból nevetni kezdett azóta csuklik is mellette, mivel úgy igazán nevetni ritkán szokott, inkább csak vigyorogni, így eddig nem aggódtam, de most már igen. Vannak ilyen babák?
2009. nov. 11. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Bekapkodja a levegőt ahogy nevet és attól csuklik. Az én lányom másfél éves, de ha nagyon nevet, akkor ő is csuklik.
2009. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen normális, amikor kacagnak akkor utána csuklanak is. Nagy levegőt nyelnek hirtelen. 8 hónapos lassan a lányom és amikor kacag csuklik is utána :)
2009. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen normális dolog.:)Nekem 3 gyerkőcöm van és ha "miattam" kezdenek el nevetni tuti hogy csuklás lesz a vége,nem tudom miért, de jó nagy kacagások szoktak lenni és mindig csuklunk a végén.:)
2009. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnyugodtam, köszi nektek
2009. nov. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!