Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, mi lehet a baj?

Hozzátáplálás, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6,5 hónapos már 4 hónapos korától próbálkozunk, de egyszerűen még mindíg nem tudja enni a bébikajákat. Ízlik neki, de két kanál után öklöndözik, próbáltam már hígitani sehogy sem megy.
2009. nov. 11. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hagyd. Nem elég érett még rá. A 6 hónapos kor csak ajánlás, nem szentírás. Ha pár kanállal eszik, az is jó, ne erőltesd, inkább adj neki anyatejet, vagy tápszert.
2009. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, és minél jobban erőltettem annál nehezebben ment. Egy idő után nem érdekelt és evett amennyit evett. Mindig rászoptattam. És egyszercsak elkezdett normálisan enni. Azóta is jól eszik, persze vannak rosszabb napok, olyankor olyat kap ami a foga alá való. Tejem már nincs. 8 hónapos a kicsikém.
2009. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem tudok mit kitalálni, arra is gondoltam, hogy valami szervi baja van, a tápszert nyakalja és nagyon ízlik is neki. Akkor várok még és próbálgatjuk tovább. Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2009. nov. 11. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te készíted a bébikaját, vagy veszed?Nálunk pl.amit én turmixolok nem hajlandó megenni, viszont az üveges bébiételt szereti...:_(
2009. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát nekem szerencsém volt!!

elsőre ugy evett mint a "nagyok", azóta is jobban szereti a kanalast mint a tápszert!

A te kicsid is rájön!Légy türelmes!

Sok sikert!!!4 :)

2009. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amit én készítek neki eleve kiköpi, nem ízlik neki a kecskeméti bébikaja a minden. Nála nagyban nehezíti a dolgokat, hogy beteg valószínüleg a lemaradása is gond lehet, nem tudom, remélem utolérjük magunkat lassan és ügyesen fog menni ez is!

2009. nov. 12. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!