Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágyban létezik olyan...

Utazóágyban létezik olyan változat, amit pár hónapos baba is használhat? Tehát több magasságban állítható?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én nem hallottam ilyenről. Nem értem, miért lenne rá szükség, hiszen semmiképpen sem eshet ki belőle a baba, csak a szülőnek kell mélyre hajolnia:-)
2008. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezik olyan változat, azokon általában pelenkázó is van. Viszont nagyon borsos az áruk. Nézd meg a Bredon honlapján, azt hiszem ott láttam ilyet.
2008. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy van.az alap utazó ágyak 10.000.-től vannak, ezek a két magasságban állítósak pedig pl. :

[link]

2008. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Megnéztem a honlapot, egy állítható változat kb. 40-50 e Ft. De újszülöttet a hagyományosba is beletehetsz, de akkor valóvan mélyebbre kell hajolnod. Kérdés megéri-e neked a 30-40 e Ft különbség...
2008. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk ABC Design Express Night - unk van. Remélem jól írtam :-). Mi a Brendonban vettük. Nagyon megvagyunk vele elégedve, tényleg 1 perc alatt felállítható és van hozzá egy emelőbetét is. Nem kell pelenkázósat venni, mert az tényleg húzós :-(. Majdnem minden fajtához gyártanak emlőbetétet csak utna kell járni, mert lehet hogy nincs benne alapból az árban. MI 20 000 ft-ért vettük emelőbetéttel, de nagyon megéri, hiszen mindkét nagyszülő messze lakik tőlünk, így ha megyünk látogatni őket akkor nem kell mindig új helyet megszoknia, és kirándulni is szokott ugye az ember. Ez a típus kicsit nagyobb az átlagosnál mert 70x140 cm-es, és van rajta egy lecipzározható rész amin ki-be tud járni ha nagyobb. Keresztlányom 3 éves és simán aludt benne mikor kölcsönkérték a nyaraláshoz.
2008. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát ha ennyire borsos az ára, valószínűleg maradok a hagyományosnál. Kislányom most 7 hetes, augusztusban majd szeretnénk lemenni Vele Balcsira egy hétre. :)
2008. júl. 6. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hagyományossal is meg leszel elégedve. Arra érdemes talán figyelni, hogy a végén legyen lezipzározható nyílás, hogy ki-be tudjon mászni ha nagyobb lesz. A Brendon outletben találsz ilyet 11e Ft körüli áron.
2008. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én állíthatót vettem a Westend mögött (Lehel út vagy tér 1 száma alatt) van egy bababolt és ott fél éve vettem 11-12.000 ft körül.

A legaljára tehető a baba ill. 20 cm-vel alejebb mint az utazóágy magassága. Amig nem ül, addig simán jó!

2008. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elöbb is én írtam, íme a cím ill. telszám:



Budapest: Babadiszkont,

1062 Lehel u.1/b (061 239 2883)



Dia

2008. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!