Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire használ a Dermovate...

Mennyire használ a Dermovate krém a fityma letapadáson?

Figyelt kérdés
Lehet recept nélkül is venni?Tapasztalatokra lennék kíváncsi.A fiam most múlt 1 éves,már szebb neki mint születésekor,de még mindig javasolja a gyerekorvos a sebészetet.
2009. nov. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az urulógus főorvos azt mondta, hogy az erre adott krémek egyike sem hatásos. Nem érnek semmit. De hátha van itt más tapasztalat.
2009. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen gond van. Krémezem, húzgálom, de semmi változás. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy ő sem érti, de 3 éves kora előtt hozzá sem nyúlnak. Én sem tudom, hogy mit csináljak, a nagyfiamnál végigcsináltuk a felrántást, megszenvedtük azt a 3-4 napot mindannyian... a kicsinél szeretném elkerülni, úgyhogy ha valaki tud valami jó praktikát én is szívesen venném. :)
2009. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki javasolta a Dermovate krémet? Én ekcémára használtam, erős szteroid tartalmú krém, nem hinném, hogy pici gyereknek szabadna adni! Most nem is használhatom, mert terhes vagyok. Mindenképp kérdezz meg egy orvost, mielőtt veszel!
2009. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a védőnő említette,hogy a doki ezt szokta ajánlani,.Én is néztem a neten az összetevőit,és meglepődtem...

nekem anno a kórházban azt mondták a születésénél,hogy 1 éves korában hozzuk vissza és megnézik,viszont most a státuszon a gyerekorvos azt mondta felesleges elmenni,mert míg nem szobatiszta nem csinálnak vele semmit.

2009. dec. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!