Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babát ki lehet...

Két hetes babát ki lehet vinni levegőre ebben az időben? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

persze az első pillanattól fogva.vagy reggel 11ig vagy délután 5 körül az uv miatt.de ha kiviszed vidd ki minden nap mert megsirja ha bent maradtok mert neki ez olyan rendszer mint a mindennapos fürdés.

5hetes baba anyukája.

2008. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mi a két etetés között szoktunk lemenni.
2008. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan vidd ki! És egy kis jótanács, (bár lehet, hogy én túl aggódós vagyok) kend be naptejjel még ha 5 után viszed is ki és szúnyog és kullancs riasztóval is. :) Boldog babázást!
2008. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznost választ. Aranyosak vagytok
2008. júl. 6. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd ki, de még véletlenül se kenjél rá se naptejet, se szúnyogriasztót. A baba bőre a legérzékenyebb a világon! Két hetes babát nem szabad kenegetni semmivel! A nap ellen ott az árnyék meg az UV szűrős univerzális napernyő, a bogarak ellen meg lehet kapni univerzális szúnyoghálót amit bármilyen típusu babakocsira rá lehet rakni. Az én kisbabám 9 hetes már voltunk veles strandon a Balcsinál, meg kirándultunk Baján és semmi baja nem lett, pedig nem kenegettem semmi mérgező dologgal. Ezek a kérmek tele vannak mindenféle bőrirritáló dologgal. Nekem ez a véleményem.
2008. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én tavaly júliusban szültem, mikor kivittem kentem rá babáknak való naptejet. Nem lett baja tőle!
2008. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaj ezt elfelejtettem. Én a Vichy-től kifejezetten a babáknak való naptejet használtam. Allergiás reakciók kockázata ennél a terméknél minimális.
2008. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!