Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon száraz 3 hós babám...

Nagyon száraz 3 hós babám bőre. Mivel kenhetném?

Figyelt kérdés
A fürdetőkrém nem elég,a dokitól kapott "disznózsír" meg kenhetetlen.Nem szívesen használnék illatos-színezékes cuccokat.Esetleg van valami "gyerekbarát" krém ami recept nélkül kapható?Ri mit használtok.Ekcéma hajlama is van.
2009. nov. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Naturland: körömvirág babakrém

nekünk ez vált be,ezt drogériákban is árulják olyan 800.-körül van.

viszont ajánlani fogják a BABÉ termékeket.viszont ezek nagyon drágák.

írd be a Googleba és olvasd el miket írnak róluk

2009. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is a kenhetetlen fajtából kaptunk és mikor eljött a fütésidő megolvadt a radiátor mellett. Amúgy teljesen jó allergén mentes paszta. De ha legközelebb iratsz fel a védőnénitől kérj kenhetőset, vagy a gyógyszertárastól kérj krémesebbet. Mi a levendulás illatút is használtuk. recept nélkül nagyon drágák. Amúgy mikor sétálni viszem sima niveát kenek rá.
2009. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

BABÉ termékek nagyon jók, nekünk van testápoló és fürdető is. 500milisek, 3200 ft körül voltak, de vagy fél éve használjuk és még mindig van mindkettőben.

Nagyon szép lett tőle a babám bőre.

Érdemes megvenni szerintem.

2009. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A körömvirág krém jól hangzik.Ezt lehet venni patikában is?A Babé-ra én is gondoltam,de ez nem túl "mesterséges"?
2009. nov. 10. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes megoldás szerintem az oiva olaj!! Nálunk már a második napon nem volt száraz a lányom bőre, miután elkezdtük használni!! De egyébként jó a sima étolaj is. A gyógyszertárban is azt árulják.
2009. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en babam is harom honapos es sokmindent kiprobaltam Niveatol kezdve olcso patikai kenocsokig amig ratalaltam egy Mustella nevu nagyon draga kenocsre(francia)amibol annyira keveset kell tenni a babara es annyira hatasos hogy harom napra ra mar megint barsonyos volt a kis bore.Egyebkent tudom hogy nem minden ami draga jo is de ez forditva is igaz marmint az olcso husnak hig a leve cimu...Ugyanennek a cegnek van 500 ml.-es kiszerelesu furdetoje ami 4800 ft volt es alig hianyzik belole pedig szuletese ota hasznaljuk es minden nap furdetem.
2009. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En Angliaban lakom. Nemtudom otthon mit hasznalnak szaraz borre, de nekunk az olivaolajat javasoltak es segitett. Most 8 honapos es nem szaraz a bore.
2009. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!