Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero 3-ast vagy a 4-est vegyem?

Libero 3-ast vagy a 4-est vegyem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 és fél hónapos és eddig a 3-as használjuk/tuk.

Kipróbáltam a 4-es pelust és úgy veszem észre hogy jó lenne rá, csak a csomagoláson levő kg-paraméterek miatt nem merem megvenni, fiam 6,7 kg és a 4-es pelus 7-14 kg súlyú kisbabákra van tervezve...fiam hosszú gyerek, nem kis tömzsi babuci..segítsetek. Már csak 9 db pelusom van a 3-asból, és most kéne vennem új csomagot, 3-ast vagy 4-est?


2009. nov. 10. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már kipróbáltad a 4-est és úgy látod hogy jó akoor természetesen az. a csomagolás csak tájékoztatás. Mi is majdnem 7 kilósak vagyunk de 4-est vettem én is mert a 3-as szoros.
2009. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is liberot használunk.

Az én babám 6,5 kilósan nőtt bele a 4.méretbe, hiába van 7kilótól.

Szerintem a 4-est vedd, főleg, ha már ki is próbáltad.

2009. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZia! Szerintem is a 4-est vedd meg, áá ezek a kilós számozások néha értelmetlenek. Attól függ ugye milyen a babád...
2009. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megvettem a 4-es csomagot, ni, új dízájn van most a Liberonál!

2009. nov. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!