Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el 8,5 hós...

Hogyan készítsem el 8,5 hós bébimnek a túrót?

Figyelt kérdés
édes és sós változatok is érdekelnek,valamint hogy jó laktató legyen!
2009. nov. 10. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Lányom ezeket szereti túróból:

Édes:túró+joghurt+gyümölcs

túró+gyümölcs

Túró+babapiskóta(neki való)

Túró+sütőben sült répa

Sós:Butgonyát megfőzöm egészben, kettévágom és kikaparom a belsejét, a kikapart részt összekeverem snidlinges, ujhagymás túróval és darált olajon kicsit sütött csirkemellel vagy májjal. Beteszem egy tepsibe, tetejére sajtot teszek majd megsütöm és mivel foga nics,turmixolom ha kész.

Van egy másik is:

Cukkíni karikára vágva,burgonya félig megfőzve és karikára vágva, csirkemell darálva vagy apróra vágva. Rétegezem egy tálba, alul a burgonya, rá a csirkemell, majd a túró, arra a cukkíni és sajt. Nagyon fini :o)

2009. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Tejtermék egy év után javallt.
2009. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11:39-es!Olvasd már el a kiskönyvet mi van benne!!!!

Ugyan miért nem lehet adni tejterméket 1 éves korig???Hol hallottál ilyet?Hülyeség!

Kérdező:Szinte ugyanúgy ahogy az első válaszoló.

Bocs az OFF-ért!De felháborító,ahogy vélekednek a tejtermékek adásával kapcsolatban.Még szerencse,hogy az Anyukák többsége nem ellenzi,sőt!Én is ide tartozom,és bizony én már mindenfélét adtam gyermekemnek tejtermékekből,és nagyon szereti az összeset!Ugyanis nagy kalciumforrás,ez pedig a csontokban játszik nagy szerepet.Én is tejen nőttem fel,és SOHA semmi bajom nem volt,nem volt törésem semmire nem vagyok allergiás....

2009. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 napos kortól túró, joghurt.
2009. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos

bocs

2009. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!