Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kaphat a baba babapiskótát?

Mikor kaphat a baba babapiskótát?

Figyelt kérdés
7 hós a fiam. Adhatok már neki? Mert mindenki azt mondja hogy igen,úgyis van 2 foga,hagy rágcsáljon. De hát van benne cukor is meg tojás is,amit tudni illik nem adható egy éves kor alatt. Akkor most mi legyen? Adjak vs. ne adjak?
2008. júl. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia! A legtöbbre rá van írva, hogy 6 hós kortól adható. Szerintem add nyugodtan, az enyimek is szerették.
2008. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) de ez tudod csak ilyen bolti, CBA-s! Erre nincs írva ilyen. Amit ti ettetek abba volt cukor meg tojás???
2008. júl. 5. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem (ez az én saját véleményem) nem fosztod meg semmitől, ha még nem adsz neki. A cukor miatt is, de elsősorban a tojás miatt én nem adtam. A fiam 1 éves kora után kapott csak bármit, ami tojással készül. Nem veszített ezzel semmit. Annyi minden mást ehetett (rágcsálni például kiflicsücsköt) , miért hiányzott volna neki? De persze mindenki maga dönti el.
2008. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én Profi-sat adtam. Két fiam van, mindketten ették. A kiflicsücsök annyival rosszabb, bár én is adtam azt is, meg kenyérhéjat, hogy lerág egy nagyobb darabot, aztán halászgattam ki a szájából, amikor elkezdett fulldokolni tőle. A babapiskóta meg szétmállik. Egyébként a Tesco-sra pl rá van írva, és abban is van tojás, meg cukor....
2008. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!