Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez melyik ülés?...

Szerintetek ez melyik ülés? SEGÍTSEN V. ki! Kép lent.

Figyelt kérdés

Maxi Cosi Priori SPS vagy XP????

Ezt szeretném megvenni de nem szeretném ha átvernének!!


[link]


2009. nov. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az XP. Nekünk ugyanilyen van, csak pirosban. Ha jól látom az övrésznél van különbség az XP és az SPS között.
2009. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ.Egyébként milyen az ülés?szeretitek?Kényelmes?
2009. nov. 9. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Maxi cosi priori xp lili pink van, nagyon szép igazi csajos. A huzata szuper mert az a kicsit orkános anyaga van, így nem kopik ki mint a plüss vagy a kárpit, ha koszis lesz csak nedves szivaccsal áttörlöm, nem kell mindig az egészet mosni. Övfeszítős így nem lötyög az ülés. Jó széles még overálban is kényelmes. Nagyon jó!

2009. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képet sajna nem tudom megnyitni, azt vedd meg, amelyiknek alul a műanyag részénél van egy fekete kiálló műanyag, ami az övfeszítő! Akkor az xp.
2009. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekünk nagyon tetszik. Vásárláskor nálunk a biztonság fő szempont volt, így örültem, hogy viszonylag olcsón (akciós volt) tudtunk venni egy ilyen ülést. A gyerkőcnek kényelmes és könnyű becsatolni. Egyetlen egy bajunk van vele, elég nehéz és mivel nekünk nincs autónk (hol anyukám, hol anyósomék adják kölcsön), így elég sokat kell kézben vinni. De ha nektek állandóan a kocsiban lesz, akkor ez sem befolyásol. Van egy másik is, az súlyra könnyebb, de nagyon nehezen lehet meghúzni az övrészét és olyan, mintha a gyerek egy hungarocell ülésben lenne, nem hiszem, hogy olyan kényelmes... A Maxi Cosiba meg itthon is rendszeresen bemászik, üldögél benne mint egy fotelben. :)

2009. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 11. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!