Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket vásárolnánk....

Etetőszéket vásárolnánk. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 9. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen van, vagyis kinézetében, felépítésében ilyen, és imádtuk! most nem használjuk már, mert a fiam 4 éves, de a pocaklakóm örökli. eszem ágában nem volt eladni, vagy lecserélni.
2009. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Én is jónak látom.
2009. nov. 9. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első olvasatra jónak tűnik és nem drága!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Ugyanilyet vettem, csak "nagy nevűben" dupla ennyiért, tudod, első babás anyuka, aki mindent megvesz, ami drága... másodikra másként csinálnám, ma adom el a miénket 14 ezerért...
2009. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ehhez hasonló van nekünk is csak 4béby-s a neten vettem,újonnan,postaköltséggel együtt kb ennyi.fiam szereti.egy ideig pihenőszékként használtam,mert azt sajnáltam venni,ez viszont annyira puha,párnázott,kagylóüléses,hogy pár hónaposan is elnézelődött benne,most 9 hós,már ül,így már nem döntjük.azt nem láttam,tálca van e hozzá,mert nekünk most az a sláger,csak úgy hajlandó enni,ha elé a tálcára rakok kis falatkákat,különben nem eszik,örülök,hogy volt hozzá.
2009. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék!
2009. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!