Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet 17 hós babám...

Mitől lehet 17 hós babám széklete nagyon nyálkás?

Figyelt kérdés
Már dokival beszltem de nem akar neki mulni 5 napja van ez a hasmenés és a feneke is nagyon csúnya piros,és apró pöttyökkel is tele van erre is kaptunk krémet de ez sem gazán javul.Nagyon félek hogy nam-e lisztérzékenység alakult ki néla.KÉRLEK TITEKET HA LISZTÉRZÉKENY BABIKÁTOK VAN IRJÁTOK LE A TÜNETEKET.KÖSZÖNÖM.
2009. nov. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, nekem azt mondta a védőnéni, hogy a lappangó náthától van. Nem jár feltétlen együtt köhögéssel sem orrfolyással, csak a széklete változik meg.Így üríti ki a szervezete a káros anyagokat. A piros pöttyök is lehetnek ettől bár nem biztos, mer nekünk nem volt. Szerintem próbáld meg többet szellőztetni a popiját (vedd le a pelust is) hadd szellőzőn.A lisztérzékenységben sajna nem tudok segíteni. Jobbulást!
2009. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mihamarabb kérj székletvizsgálatot. Az én kislányom 15 honapos, most derült ki, hogy szalmonella fertőzése van. Akkor vittem orvoshoz, amikor 2 napja lázas volt és zöldes, nyálkás volt a kakija.

Remélem nálatok nem ilyen komoly a dolog. Jobbulást!

2009. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a tejérzékenység jött ki hasonlóan a lányomon, bár a híg nyálkás székletében apró vérszálkák is voltak. Én a helyedben minél előbb elvinném orvoshoz, hogy lássa is a helyzetet, mert telefonon keresztül elég nehéz helyes diagnózist felállítani. Lehet, hogy csak egy nátha tényleg, de jobb félni, mint megijedni.
2009. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy hete derült ki az én 17 hósomról,h tejérzékeny(a junior tej hozta ki,amíg tápszert kapott nem volt semmi gond,holott savanyított tejkészítményeket 10 hós kora óta eszik).Folyamatosan nagyon durva hasmenése volt.Vidd dokihoz mihamarabb.
2009. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, piros segg, sok pöttyel. Na mire rájöttem, hogy a kubut nem bírja. Mert ha nem kapott pár nap alatt el is múlt. 16 hónapos kisfiú
2009. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaz kisfiam még csak tíz hónapos de nálunk is volt ilyen.

és rájöttem hogy egy újfajta tápszer okozza. abbahagytam és el is múlt.

nem adtál neki valami új dolgot amit eddig még nem?

meg csinálj egy normaflór kúrát nyugodtan. néha nem árt.

nekem a védőnő ajánlotta.

2009. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!