Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cam babakocsiról tapasztalatok...

Cam babakocsiról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőméknek van, nagyon meg vannak elégedve vele, mert sokoldalú. Egyetlen problémájuk (lehet, hogy ez egyéni gond csak), hogy meglehetősen szűk már a féléves babájuknak a kocsi, mert elég nagy baba. ( 74 cm és 8 kg)

Szinte végigéri és betölti a teret.

A hordozója könnyű és nagyon hasznos az elfordítható kar rajta.

Szerintem egyébként szép babakocsik, olyan klasszikus külsejük van. Igazán szépek. Tolni is elég könnyű, bár voltak pillantok, mikor kissé instabilnak éreztem. De lehet, hogy azért, mert nem vagyok gyakorlott ebben.

Ha nekem lesz babám, szerintem én egy kissé sportosabb, maszívabb, nagyob kerekű kocsit vennék majd.

2009. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!