Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség bölcsőde ügyben?

Segítség bölcsőde ügyben?

Figyelt kérdés

Anyukák/apukák nézegetem a csepeli bölcsiket de sajnos én nem ismerem egyiket sem mert nem rég óta lakom itt és senki nem tud segíteni!Nagy Imre AMK. Simon sétány 4-8 és a Montessori Mária kétnyelvű bölcsőde után érdeklődöm,tapasztalatokat várok!Anyagiak és a gondozók.

Köszönöm!


2009. nov. 8. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a csepeli bölcsiket, csak azt szeretném javasolni, hogy a közvélemény kutatással egy időben minden bölcsinél is érdeklődj, mert lehet, hogy van olyan köztük, ahol egyáltalán nem tudják a kicsinyedet felvenni. Mifelénk sajna ez MINDEN bölcsivel így van.
2009. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam,ezért is szeretném beíratni minél hamarább! Most 10 hónapos!
2009. nov. 8. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Pécsett élek és már 8 hónaposan felírattam a kislányomat, hogy legyen helye. Aztán rá nyolc hónapra be kellett telefonálnom, hogy akkor biztos, hogy kell e a hely a 2010-es évre. Én szóltam, hogy kell mert nem tudom hogyan alakul az életünk, de ha egy mód van rá, tuti nem adom be a bölcsibe. Viszont ha meg muszály akkor tudom, hogy van helye. Inkább vissza mondom, mintsem hogy nem lesz helye.

2009. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Csepelen 4 bölcsi van ami önkormányzati, a Montessori alapítványi fenntartású.

Én januárban tervezem végiglátogatni a 4 bölcsit, aztán beadom a jelentkezést abba, amelyik a legjobbnak tűnik. Két helyet lehet megjelölni. Nem gondolom, hogy olyan nagy lenne köztük a különbség, inkább a távolság fog számítani.

A kisfiamat 2010 őszén, esetleg 2011 elején tervezem bölcsibe adni.

2009. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!