Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nuk-os cumik tényleg fogszab...

A Nuk-os cumik tényleg fogszabályzósak, akkor ha olyat használunk ki fog állni a lányom foga?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor pont attól nem fog kiállni,nem? Mi olyat használunk, de én nem is tudtam, hogy fogszabályzós.
2009. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi is azt használjuk, én sem tudtam, de egyenesek a fogai, az tény. nem állnak ki:)
2009. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi csak azt tudunk használni, a lányom nem fogad el mást.
2009. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert képzeljétek el a b.nőmnél ahogy voltám és ott volt nála a doktornő (gyerekorvos) azt mondta hogy az fogszabályzós és cserélje le. Nem értem miért?
2009. nov. 8. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. ez érdekes. nekem a patikában éppen ezt ajánlották a minőség miatt. nem hallottam még ilyesmiről komolyan...
2009. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege, hogy elvileg, ha azt használja, nem fognak kiállni a fogai. Egyébként az én lányom is csak azt fogadta el, a hagyományos alakút nem.

A védőnők egyébként általában kézzel-lábbal hadakoznak a cumi ellen, mert az cicipótlék, inkább tedd mellre. Én is sokat vitatkoztam erről vele. Nem értette meg, hogy a gyerek a nap 24 órájában mellen akart lenni. Kérdezte, hogy nekem ez miért probléma, nem ez a dolgom? Jó vicc, így is órákat szoptattam, teljesen kivolt tőle a mellem. Jó a nukos cumi, csak időben le kell majd róla szoktatni.

2009. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én tettem fel a kérdést, de azt hiszem, ki is emelem :)

2009. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elg nagy családom és egyik unokatesóméknál mindhárom gyerek nagyon cumis volt. Ők is fogszabisat használtak és mindhármuknak (tejfogaknál) előre állt az első két foguk ráadásul ferdén. Én ezek után tuti nem használom a kisfiamnál! Szerintem tapasztalatból mondták, hogy ne azt használd! Megemeli a szájpadlását..és pont a fogainál..csak nézd meg és rájössz.(kifelé)

Ez az én véleményem...jöhet a lepontozás!;)

Üdv.: 5 hetes baba anyukája

2009. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A fogak állása öröklődhet, legalábbis én úgy tudom. Kihangsúlyozom, hogy tejfogaknál láttam változást az unokatesóimon.
2009. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem a tejfogakat sem befolyásolja. nekem ferdék a fogaim, pedig sosem cumiztam. a páromnak szép egyenesek, a fiamnak is, pedig elég régóta nuk cumija van. szóval én azt mondom, h genetika.
2009. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!