Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt már ilyen és...

Másnál is volt már ilyen és ti is megrémültetek?

Figyelt kérdés
Ma a gyermekemnek, aki egy éves, már többször is csinálta de nem így, elkezdett játszani a dvd lejátszóval én meg rászoltam, hogy azzal nem szabad játszani, erre az én kisfiam elkezdett beremegni és üvölteni utána elkezdte a sírást, én és a férjem kikerekedett szemmel néztük, hogy a gyermek mit csinál és nem tudtuk hova tenni, rendesen megrémisztett, pedig nem is kiabáltam rá, utána meg odabujt hozzám egy két percre, aztán meg elkezdett játszani.
2009. nov. 8. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
megijedt, nem szokta meg, hogy valamiért rászólnak, ez az a felismerés, hogy anya nemcsak szépen szól és kedves, hanem tud haragos is lenni. ezért bújt oda, ez még többször előfordulhat mire megtanulja, hogy hogyan kell megfelelni a környezetének.
2009. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, megilyed, megsértődik, hisztizik egyet, majd odabújik, hogy meggyőződjön róla hogy szeretd.

Lányom is ezt csinálja, mikor megrúg, megszidom, még jobban megrúg, odacsapok, aztán jön puszizkodni..

2009. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!