Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek karácsonyra az...

Mit vesztek karácsonyra az akkor 5 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Miénk tavaly volt annyi, szerintem semmit nem kell még neki venni, elnézegeti a fát, majd jövőre.
2009. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alig várom, hogy életemben először a saját gyerekemnek vegyek ajándékot.Már most is megörül a játékainak.
2009. nov. 8. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egy olyan hintát, amit majd az ajtófélfára fúrunk fel. Még kell egy kis idő, amíg használni tudja, de ezt kapja karácsonyra. Eredetileg habtapit akartunk, de most volt akciós, így azt megkapta "csak úgy". :-)
2009. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 6 hónapos lesz és úgy gondoltam valamilyen készségfejlesztő játékot kellene venni. A héten az apja vett neki egy óriási macit kb.130cm,Tescoban most akciós. Esetleg hintát.
2009. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy kell neki játék,el sem tudnám képzelni nélküle a karácsonyt.

Kislányom 6hónapos lesz akkor. Mi már megvettük,tanulókutyust kap meg még valamit biztos kitatál apuci.

2009. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 6 hónapos lesz. Apjától "Mássz utánam" zenélős Fülest kap, tőlem pedig FP búgócsigát meg tanuló telefont. Természetesen fényes papírba csomagolva nagy masnival, had tépje. :D

A nagyszülőktől nem tudom. (rugós hintát szeretnék, meg puha építőkockát)

Az biztos, hogy idén kifejezetten ügyelek a díszítésre, az egész lakás csili-vili lesz, régebben is kreatívkodtam.


Ja és a babák meg vannak őrülve a csillogó dolgokért! Lufi stb :)

2009. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a tanulókutyusra,de szerinted nem korai? Hintánk már van.
2009. nov. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!