Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipróbálnám a pampers sleap&pl...

Kipróbálnám a pampers sleap&play pelenkát. Küldene nekem valaki? Természetesen nem ingyen.

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 kg és kifolyik a pelusból éjjel a pisi.Elég sokfélét próbáltunk és könnyebb lenne,ha 1-2 darabot küldene nekem valaki,megtérítem.Köszi
2009. nov. 8. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én tudok neked küldeni, vagy ha budapesti vagy, akár személyesen is tudok adni. 4-es méretű van, 7-18 kg-ig.
2009. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3-as méretbe, de én nagyon nem voltam vele megelégedve.Sőt!!! Jártam vele úgy is, hogy ahogy nyomta a kislányom a kakát úgy folyt is ki belőle. Ez a pelus sehol sem gumírozott. Nekem nagyon nem tetszett, azért volt mert kaptuk ajándékba és ráasásul 2 max. 4 óránként cseréni kellett.
2009. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok max. 3 órát bír ki. Nekem még a Huggis ajánlották. Azt próbáltad már?
2009. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó. :/ Pedig pamperst használunk.
2009. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pampöers activa baby gumírozott, az jobb lesz, mint a sleep&play.
2009. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudok, írni, bocsi. Szóval Pampers active baby, kék csomagolású.
2009. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Huggies vált be éjszakára.

Jó nagy "bugyor" lesz belőle reggelre, de ez az első pelenka, amit éjjel nem kellett még cserélni átázás miatt.

2009. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!