Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a fa etetőszék jó? Megéri...

Ez a fa etetőszék jó? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyan etetőszéket szeretnék venni, ami kisszékké és asztalkává alakítható, viszont az alábbi példányról nem tudom, hogy a kisszék a tálcával együtt befér-e az asztalka alá (hogy a gyerek odaférjen az asztalkához), vagy először le kell róla csavarozni a tálcát... Van ilyen valakinek? Megéri megvenni?


[link]


2009. nov. 8. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

nekünk ha rajta van a tálca akkor nem fér be teljesen az asztal. de így is tud az asztalon játszani, mivel kb 2-3 centi nem megy alá. remélem érthető.

ha le van csavarozva akkor alá fér teljesen.

2009. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként meg vagytok vele elégedve? Jól gondolom, hogy az ilyen etetőszékhez nincs biztonsági öv?
2009. nov. 8. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
mi nem itt vettük, de fa van. nekünk nagyon bevált. nincs rajt biztonsági öv, de a kisfiam sosem mászott ki belőle, pedig már 2 éves. Viszont a tálcát 2 fokozatban lehet felrakni. egyet közelre és egyet távolabbra.
2009. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért nézzétek meg, hogy mennyire masszív, és ne lötyögjön. lehet vékony fából van.
2009. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp megnézzük és "kipróbáljuk" majd, mielőtt megvennénk.
2009. nov. 8. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 4 éves, most a szobájában van az ilyen székünk, különrakva!Mái napig nagyon jó állapotban van, pedig 8 hónapos kora óta nyüstöljük!Nagyon bevált, ha most kellene vennem ismét ilyet vannék!Mi metroban vettük, 10.000 körül, de olyan ami te linkeltél, biztos hogy nem 1 évet fog bírni!vedd meg bátran!
2009. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van a Tescóba vettük. Nagyon szereti a kislányom már 6 hónapos kora óta használja. Ennek is 2 fokozatban állítható a tálca része.
2009. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most tutira le fogtok szavazni: de én GYŰLÖLTEM a fa etetőszéket. Szerintem nem lehet rendesen tisztítani. 1 hónapig tűrtem el, és inkább megszabadultam tőle. Helyette vettünk egy műanyagot, ami fényévekkel jobb.

A képet elnézve a miénk is pont ilyen volt. Utáltam amikor a fiam addig mocorgott benne, amíg beleszorult. Alig tudtam kibányászni belőle az ordító gyereket.

2009. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!