Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgös ma?...

Más babája is nyűgös ma? Szinte csak kézbe van el, nem is evett annyit mint szokott.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém nem hajlandó aludni.
2009. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kiakadni, de már kezdek:)
2009. nov. 8. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 2 hete ilyen:-) Senki sem létezik neki most, csak én. Tegnap 1,5 órán át sírt az apjánál és anyósomnál, mert én nem voltam velük. Oké, jön a foga, szerintem egyszerre több is. 14 hós. Tarts ki, reméljük javulni fog a helyzet. Szeretgesd sokat. Puszi nektek
2009. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az idő miatt. Nekem nagyon fáj a fejem ha ilyen esős, borús idő van, ebből gondolom hogy őt is megviselheti.
2009. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon nyűgös ma,alig evett tápszert.Viszont a banánt,a krumplit almával megette.De nyűgös,nyöszörög,sírdogál,most tudtam csak elaltatni.Egész nap ölben volt ő is.
2009. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk 3 hónapos a babánk,és még soha nem volt ilyen nyűgős,nyafis,mint ma... :(

De inkább délutánra lett ilyen...Nappal még úgy,ahogy elvolt.De aztán olyan 5-6 körül ő is inkább csak kézben volt hajlandó nyugton lenni..

Aztán meg mikor este kész lettünk a fürdéssel,és a párom kivette a kádból a bébit,na akkor aztán végképp eltört a mécses... Alíg lehetett megnyugtatni...:( Fáradt is volt,meg éhes is,és semmi sem volt jó neki míg el nem aludt... :) Pedíg ő fürdés előtt is szokott enni,de most nagyon nyűgi volt szegénykém.. :(

2009. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!