Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért piros belül a 9,5 hós...

Miért piros belül a 9,5 hós kisfiam köldöke?

Figyelt kérdés
Tegnap este fürés után vettem észre hogy piros a köldöke és még ma is olyan. Eddig semmi baj nem volt a köldökével a köldökcsontja is szépen leesettés után szépen begyógyult. Nagyon megijedtem. Egy kis faluban élünk és vasánap nincs semmilyen ügyelet így csak holnap tudom elvinni orvoshoz. Ha valakinek volt már ilyene, vagy esetleg tudja hogy mi lehet ez akkor az írjon!
2009. nov. 8. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,a mienk is volt ilyen,én is megijedtem felhívtam a védőnőt azt mondta nem baj,lehet hogy sírt azt egy picit megeröltette a hasát,majdnem bele lehetett látni a hasába, még szaga is volt.Azért holnap vidd el az orvoshoz.Azt mondta babaolajjal bekenhetem.
2009. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mikorra múlt el?
2009. nov. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!