Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír és nyűgös evés...

Miért sír és nyűgös evés közben? Bővebben lent

Figyelt kérdés

6,5 hónapos fiam a héten elkezdett nagyon nyűgös lenni napközben is. De főleg evésnél, elkezd sírni, nyűgös, van hogy megfeszíti magát ha kanállal adom neki a kaját, viszont tátja a száját és lenyeli, tehát nem azért mert nem éhes. Etetés végére már a könnye is folyik, majd mikor kiveszem a székből vigyorog és onnantól semmi baja. A tejet cumisüvegből eszi, azzal semmi baja, csak a kanállal ami szilikonból van, tehát puha.

Jön a foga, de még szerintem messze van az áttöréstől, semmi pirosság, fehér csík, csak duzzanat.

Mit csináljak, hogy normálisak legyenek megint az étkezések?


2009. nov. 8. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló korom fiam jobban szereti ha ölből etetem. Még nem tud ülni, a pihenőszékben rövid ideig bírja ki.

Azért főleg szopik és kész tornamutatványokat mutat be. Tegnap elforgott aztán visszamászott és nágykézláb fejezte be... Nála a mozgás érdekesebb, unja az ülést.

2009. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Etetőszéket az asztalhoz húzom és én is eszem, így azt hiszi az enyémből kap és megeszi! Próbálj neki kanalat adni a kezébe hátha leköti a figyelmét, nálunk ez is beválik.
2009. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!