Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem utalták még a gyedet?

Miért nem utalták még a gyedet?

Figyelt kérdés
Bankszámlára kapom a gyedemet 5-6.ika körül rajta szokott lenni.Még mindig nem érkezett meg,nem hallotatok valamit,hogy miért nem utalják?
2009. nov. 8. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se kaptam meg,én is számlára kapom.
2009. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak agusztus 11. óta várom csak várom és folyton kitaláltak valami papír hiányosságot.....Az utolsó olyan okirat hiánya volt ami nélkül el sem indíthattam volna.

Pénteken megkaptam visszamenőleg de az októberit még én sem:(

2009. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jött még meg az októberi pedig én is bankszámlás vagyok.Én is csodálkoztam hgy mért nem jön de ezek szerint nem vagyok vele egyedül...
2009. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg ugyanaz lehet az oka, mint a múlt hónapban a férjemnek, mikor késve küldték a munkanélkülijét (azt is a Kincstár utalja).

Mikor felhívta az ügyfélszolgálatot, hogy miért nam kapta még meg, közölték vele, hogy az államtól még nem kapták meg a pénzt, így senkinek se tudnak utalni.

Szóval jól áll az ország...

2009. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerdán megkaptam.De nekem a munkahelyem küldi.

üdv.

2009. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem kaptam meg, de azért az elgondolkodtató, hogy akár egy- két napos visszatartással mennyit keres ezen az állam...
2009. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még meg. De azt én is hallottam, hogy azért csúszhatnak a kifizetések, mert nem kapott az OEP/Kincstár elegendő pénzt. Szomorú,hogy itt tart ez az ország.
2009. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!