Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud elaludni?

Miért nem tud elaludni?

Figyelt kérdés
7 hetes babám eddig olyan szépen elaludt, kicsit nézelődött, párszor visszakérte a kiköpött cumiját, aztán aludt. Pár napja viszont órákba telik, míg elalszik, rugdalózik, sír, rögtön kiköpi a cumit, aztán sírérte. Mit csináljak?
2009. nov. 7. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ennek sokminden lehet oka. Az én babámnak 6-7 hetesen változtak az alvási szokásai,addíg csak kézben volt hajlando elaludni,csak hanyatt. Azota csak hason tud aludni,cumit odaadom neki,elalszik magátol. Probálkozz,hason vagy hanyatt fektetni,cumi vagy nem cumi? Ha leteszed és sír vedd fel amíg megnyugszik,aztán tedd le újra.(suttogo modszer). Egyértelműen jelzi ha álmos? Lehet átesik a holtponton(akkor nagyon nehezen alszanak el) vagy az ellenkezője,nem lehet,hogy még nem álmos amikor lerakod?

Ha végképp nem tud elaludni tedd ki a levegőre,csodákra képes.


2 gyerekes anyuka

2009. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia:)Nálunk is igy volt,kicsim most 4,5hónapos.Nagyon sokat olvastam a Suttogo mindent megold cimű könyvet,nagyon sok hasznos tanácsra bukkantam/Szintén felvesz-letesz módszer/Nem tudnak maguktól elaludni,max szerintem elájulnak:)Segitségre van szükségük!Én pl a francia ágyon játszom Vele,ha látom,hogy álmos,szemét dörzsöli,cumi be-ki-be-ki...szeretgetem,attól mindig bealszik és egy óvatlan mozdulattal 10percnyi alvás után beteszem a kiságyába.Addig alszik,amig csak bir:)))Ja,egy esti csók után:D
2009. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!