Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mennyi ideig tart 7...

Hogyan, mennyi ideig tart 7 hónap körüli babátok altatása?

Figyelt kérdés
Az én babám 7 hónapos múlt és szopizik. Napközben és este is a cicin alszik el. Lesz ennek hátránya később?
2009. nov. 7. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

zavar ez teged?

kialakul minden magatol.

az en lanyom 9 honapos koraban rakapott hogy csak a hasamon vlt hajlando aludni (engem nem zavart, sot nagyon jo erzes volt) aztan 2 honap utan ugy gondolta inkabb tegyem csak le hasra aludni. persze mellette maradtam amig elaludt.

maga az altatas 10perc minimum. max? nemtom, 1ora :)

2009. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2-3 perc
2009. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 7 hónapos a babám és ő is szopizva alszik el. Ritka, amikor csak álmos és kéri az altatást, állva és ringatom. Persze fog változni, lehet 2-3 hónap múlva egészen máskepp fogja kérni az altatást. Ne aggódj, hanem élvezd ezt a csodálatos áldomást ami a szopiztatás.

Ki tudja lehet fél év múlva ő maga nem kéri már a cicit és milyen jó lessz visszaemlékezni a szopiztatásra.

2009. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,az én lányom ma 7 hónapos!

Az első 4-5 hétben ringattuk,tologattuk a babakocsiba,cipeltük a hordozóban a férjemmel,sehogy sem volt jó!Volt úgy,hogy másfél-2 óra is kellett az elaltatáshoz!

Aztán úgy döntöttünk,hogy egyszerűen berakjuk a kiságyba!

Egy hétig nyüglődött,majd azt követően beraktuk,jó éjszakát kívántunk,megpuszilgattuk,éjjelifényt bekapcsoltuk,ő maga elhelyezkedett-általában oldalt feküdt-,és pár perc múlva aludt!

A mai napig így van!

Úgy gondolom,hogy kell egy esti rituálé,amit megszokik!

Nekünk ez vált be!

2009. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,azt elfelejtettem,hogy napközben néha cicin alszik e,de este soha!Előző voltam!
2009. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8 hós.

Úgy alszik el hogy simogatom és közben éneklek neki.Max 10 perc és alszik.

2009. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónapos.Úgy alszik el, hogy este szopi után beteszem a kiságyba, picit forgolódik még, " beszélget", játszik a cumijával ( ez max.10 perc ), majd elcsendesedik, én simizom a hátát és pár perc múlva már alszik is. Napközben egyszer-kétszer még van, hogy cicin alszik el ( ha már nagyon fáradt ), de nem csinálok belőle problémát.
2009. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is 5 hónaposak vagyunk,és a kezdetektől cicin alszik el:))amint jóllakik,rögtön elalszik:))Nappal is,kivéve,ha sétálunk.De ez nekem sem probléma,mert nagyon szeretem ezeket a csodálatos perceket:)))

Néha előfordul olyan is,hogy nem alszik el rögtön,de ha tudom,hogy tutira jóllakott,beteszem az ágyába,és egy kis morgás,nézelődés után,kb.10 perc múlva elalszik.

2009. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!