Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet olyan hogy 5 honapos...

Lehet olyan hogy 5 honapos babam fel a sotetben?

Figyelt kérdés
Napkozben sem szeret mar igazan aludni de mikor besotetedik ha mar a szoba fele viszem mar sir az agyaba meg le sem teszem mar sir.Hiaba maradok ott beszelek hozza nem nyugszik meg csak ha kiveszem.Az olemben sem alszik el ott csak fesziti ki magat a kezembol.Volt valaki hasonlo helyzetben?Tanacsoltok valamit?
2009. nov. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám sem szeret sötétben lenni,ezért vettem Sólámpát. Bárhól(piac,Ikea,Bricostor) beszerezhető pár ezer forint. Egészséges is a babának és tompa narancssárga fény is van a szobában. Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló jellegű gond van. Anyukám 4 óráig dolgozik és el szoktunk menni elé, hazakísérjük és maradunk náluk egy kicsit. Ugye korán sötétedik, és volt, hogy "belecsúsztunk" a sötétbe. Ilyenkor nem lehetett a babakocsiba betenni, nagyon sírt. Hazáig ölben vittem, és ahányszor próbálkoztam, hogy visszateszem a kocsiba, újra sírt.

Én azt gondolom az én babám fél a sötétben a babakocsiban. A szobában már nincs ilyen gond.


Egy olyan ötletem lenne neked, hogy talán fokozatosan lehetne a sötétséghez szoktatni. Először csak félhomály, másnap kissé sötétebb a szoba stb. Talán beválna.

2009. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Egyébként nálunk is van ilyen sólámpa. Amellett, hogy az egészségre jó hatással van, kellemes a fénye.

2009. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ég a sólámpa egész éjjel kb. 5 hós korától. Jobban alszik azóta. Előtte semmilyen fénye nem volt és szerintem ha nem is félt de zavarhatta, hogy ha picit felébredt akkor nem látott semmit.
2009. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi is kicsi fényű lámpánál alszunk (egy évesemmel alszom együtt a gyerekszobában). az utcán a babakocsiban a miénk is sír, én eddig azt hittem, talán fázik... mert azért az utcai lámpák égnek, Bp-en lakunk, minden ki van világítva.
2009. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!