Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiába olajozom a pici testét,...

Hiába olajozom a pici testét, ahol kell, egyre jobban szárad ki a bőre. Mit csináljak? Vagy ez elmulik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is igy jàrtam,ràjöttem hogy az olaj nem jo neki.Én vettem baba testàpolot(màrmint babàknak valot)és azzal kenem,azota rendbe jött.
2009. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igazán rosszul jártam,mert a 9 hónapos kisfiam születésétől halpikkiej jellegű bőrbetegségben szenved. A te gondod lehet más jellegű, de szerintem vidd el bőrgyógyászatra, mert ott meg tudják mondani, mi a probléma, és szükség esetén írnak fel neki bőrpuhító krémet, ami ugyan nem azonnal, de idővel rendbe hozza a kicsi bőrét.
2009. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. nov. 7. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne olajjal kend, mert attól szárad ki. Az elején én is azzal kentem és tiszta érdes volt szegénynek az egész mellkasa körbe. Amióta krémet használok már nincs kiszáradva.
2009. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon túlhordtam a lányom,úgyhogy nagyon ki volt száradva a bőre.Már a kórházban is Negranormon(kék kupakos)babatestápolót adták és vettünk itthonra is.Fürdeté után kentük,2 hét alatt rendbejött a bőre.Sosem olajoztam és nem is hintőporoztam.
2009. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb ha a gyerekovossal irattatsz fel neki fürdetőt és testápolót. az én lányomnak is száraz a bőre, kb 300 Ft-os testápolót írt fel az orvos, ami hihetetlenül jó. nekem a védőnő megtiltotta a különböző babakozmetikumok vásárlását, kizárólag a gyógyszertáriakat használjuk, olcsóbb is és sokkal jobb!!
2009. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!