Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy hülye vagyok? Ti...

Lehet, hogy hülye vagyok? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés
Holnap Ózdra akartunk menni vásárolni (Tesco, Interspar), szétnézni, Szlovákiából vagyunk, a kislányunk 8 hónapos. Most láttam a híradóban, hogy egy ózdi kislány H1N1-es, súlyos beteg. Teljesen beijedtem, nem merek elmenni. Valahol érzem, hogy túlparázom, hiszen akkor ezzel az erővel az utcára sem mehetnénk ki, de mégis. Mi a véleményetek?
2009. nov. 6. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon félted a babád, akkor ne menj

de ha kicsit is túlzásnak érzed, akkor inkább tégy óvintézkedéseket

(fertőtlenítő, fertőtlenítőkendő, gyakori kézmosás, ne engedd hogy közel hajoljanak a babóhoz stb. így nem lesz gond, szerintem)

üdv. szintén 8 hós anyucija

2009. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a kérdésedben benne volt a válasz is:-) Teljesen megértem h aggódsz, de ennyi erővel be is zárkózhatnánk és eldobhatnánk a kulcsot. Ha az megnyugtat, akkor a babát ne vidd be a hipermarketbe, vásárolj egyedül, addig vki maradjon kint vele. De azt ne feledd, h rokonok, Apuka, Te is hazaviheted a vásárlásból, hivatalból, vagy megkaphatod vkitól, aki az utcán, gyógyszertárban rád köhög.Én minden héten megyek a babámmal a tescoba és még semmit nem kapott el...de tudom h egy anyai szívet megnyugtatni csak a tutival lehet, ha félsz és attól jobban alszol, akkor NE menj!
2009. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi, hogy válaszoltál!
2009. nov. 6. 22:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis mindkettőtöknek köszi! (a másik válasz azalatt jött, amíg írtam)
2009. nov. 6. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Túlparázod .
2009. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs mit! jó éjt! (első)
2009. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Én ózdi vagyok.Most akkor ne menjek sehová?Szlovákiában mindenki egészséges?
2009. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ok, teljesen igazad van.
2009. nov. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!