Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz babám kis időjós?

Meddig lesz babám kis időjós?

Figyelt kérdés
Születése óta frontérzékeny. Az első hónapokban, még mielőtt elkezdett esni az eső, elkezdett sírni, és addig sírt, míg az eső el nem állt. Ez volt napközben. Most is ez van, csak most már könnyebben megnyugtatom. Bár így is egész nap nyűgösködik. Mostanában éjjel is felsír, ha elkezd esni az eső. Féltem tőle, hogy ez lesz ősszel is, de meddig? Most 6 hós
2009. nov. 6. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van, csak a hidegfrontaal és a széllel. Kislányom 9 hónapos, és engem is érdekel, hogy még meddig....

2009. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Juj de jó lenne ha valaki tudna válaszolni! Az én kisfiam is frontérzékeny, és sokszor már teljesen kivagyok!
2009. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lányom is a hidegfrontra érzékeny. Remélem egyszer kinövik.
2009. nov. 7. 15:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdésem, mikortól nem fogja ennyire megviselni?
2009. nov. 10. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 1 éves és még mindig megviselik a frontok...
2009. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 hónapos kisfiam egyből jelzi ha eső lesz vagy fújni fogy a szél.A kicsi(4 hetes)úgy látom ameleget érzi meg.Fő a válltozatosság.Erre is adhatjátok nekik a chamomillát.A fejük fáj ilyenkor(kicsi fiam mutatja hogy hol bibis..:D )mint nekünk felnőtteknek.
2009. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkérdem a dokit, mit adhatok neki rá, mert mi nem Magyarországon élünk, így nálunk nem kapható a chamomilla. Köszi a tippet. Úgy néz ki, hogy tőlem örökölte, mert én is megérzem a frontváltozást :(
2009. nov. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!