Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges gyümilevet mikortól és...

Üveges gyümilevet mikortól és mennyit lehet adni egy nap?

Figyelt kérdés
Higitsam vizzel v ne?
2008. júl. 4. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan, ha csak szoptatod, akkor 6 hónapos kortól, ha tápszeres akkor 4 hónaposan és ajánlatos higítani.(nem tudom, hogy raknak-e hozzá cukrot) Én soha nem próbáltam ilyet adni, mert a vízzel is jól lehetett a szomjukat oltani. Sokan adnak üveges leveket, majd biztos leírják az előnyeit is.
2008. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem higítottam és 3 és fél hós korában adtam neki először. Az én babám változó de általában nem sok folyadékot iszik. Szerintem napi maximum 100 ml-t adhatsz.
2008. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adok neki, mert nem fogad el se gyümölcsöt, se főzeléket, se zöldséget, viszont nem hízik eleget, így 5 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, de csak a gyümilevekig jutottunk..., azokat viszont imádja, most 6 hónapos. Én két szopi között adok neki tízóraira és uzsonnára 1-1 dl-t, mindent próbáltunk már, amit 4 hónapos kortól lehet adni. A Hipp rostos levei nagyon sűrűek, azt szoktam picit higítani a Kecskeméti bébi italait viszont nem kell.
2008. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fele-fele arányban lehet higítani, elég intenzív az ízük, én is szoktam.

Ahogy rá van írva elvileg 4 hós kortól, de nyugodtan kezdhetnéd csak a sima vízzel. Jön a nagy meleg, szüksége lesz több folyadékra, attól fögg, mennyi idős, mennyit vagytok nagy melegben.

2008. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!