Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak hogyan adjam a...

9 hónaposnak hogyan adjam a homeos bogyót?

Figyelt kérdés
Adhatom direkt szájba? Mert ha megússzuk, és nem fullad bele, akkor is maximum egyben lenyeli. Vagy továbbra is áztassam fel vízben? Nyilván nem tudom rávenni, hogy nyelve alá téve szopogassa:-))
2009. nov. 6. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,olvazd fel vizben,az a legtutibb
2009. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vízben feloldva. Nekem már 1 éves múlt a fiam, mégis így kell bevennie. Majd ha megérti, hogy szopogassa, akkor majd megkapja egyben. :)
2009. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beteheted a szájába is. Sőt, ha sikerül a nyelve alá tenned kis játékkal, onnan nem tudja kipiszkálni, és megfulladni sem tud, mert nagyon pici.

Sokan már ujszülött kortól a szájba teszik.

De vízben is lehet.

2009. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az volt a fura, mikor először ilyet kapott, a dokink mondta, hogy nyugodtan tegyem a szájába az öt darabot. Akkor 2 hónapos volt! Már akkor is nézegettem, de kipróbáltam eggyel, egy óriási hányás éktelenkedett a nappali kellős közepén. Nem tudom, mi lett volna, ha ötöt teszek bele? Azóta áztatgatom, de az sem mindig jó, mert vagy nem olvad fel annyi idő alatt, vagy nem tudom jól kipiszkálni, ide-oda öntögetem, hogy minden kijöjjön, de marad az alján. (homeos kis tetőben szoktam áztatni). De más híján marad ez!

Köszönöm!

2009. nov. 6. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
szia.én 9 hóson már a szájába tettem a bogyókat,nagyon aranyosan el volt vele,és szerintem jobban is használ amióta a szájába teszem.meg fogja szokni,és akkor nem lesz gond.
2009. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy teszek mégis egy próbát! Köszi! Majd jelzem.
2009. nov. 7. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!